Kontakt

Sweden International Horse Show är ett samarrangemang mellan Friends Arena och Svenska Ridsportförbundet tillsammans med Internationella Ridsportförbundet, FEI.

För frågor kring eller köp av biljetter kontakta Friends Arena, 08-502 535 20.

Ulf Rosengren
President of the Organising Committee / Sponsoring
Mobil: +46 705 16 69 00
ulf.rosengren@swedenhorseshow.se

Mats Mellberg
Show Director
Mobil: +46 708 11 75 35
mats@sundbyridskola.se

Caroline Berggren
Marketing Director
Mobil: +46 707 18 45 06
caroline.berggren@swedenhorseshow.se

Malin Baryard
Sports Director

Fredrik Söderberg
Key Account Manager
Friends Arena
fredrik.soderberg@friendsarena.se
Mobil: +46 734-17 13 05

Malin Agn
Project Manager
Friends Arena
malin.agn@friendsarena.se
Mobil: +46 76-551 91 00

Lotta Amnestål
Press Officer
Mobil: +46 709-79 56 35
lotta.amnestal@ridsport.se

Petra Alm

Projektledare Sveriges alla Hästraser
Mobil: 070-881 91 01
petra@svehast.se

Åsa Ambrus
Projektledare Mässa SIHS / Workman Event

asa.ambrus@workman.se
Mobil: 070-749 39 57

Nicole Bertilsson
Sponsorkontakt

nicole.bertilsson@friendsarena.se
Mobil: 073-975 61 73

Biljettfrågor
biljett@swedenarena.se